Cena za tygodniowy rejs za 1 osobę

Sprawdź LAST MINUTE :)

2017 CENNIK sierpień niższe

Nie ma żadnych ukrytych kosztów w postaci kasy jachtowej czyli dodatkowej zrzutki.
Wszystko macie już Państwo dostarczone na jacht w cenie rejsu.
Jest to urlop bez dzieci, bez psów i bez kłopotów, ale z pełnym wyżywieniem i na wesoło! 

W cenie zawarte jest : 

1. Miejsce i nocleg na jachcie + podstawowe przeszkolenie z pracy i bezpieczeństwa na rejsie.
2. Pełne wyżywienie ( 3 posiłki dziennie) bez napojów chłodzących oraz używek.
3. Opłaty portowe związane z postojem jachtu w porcie (inaczej mówiąc parkowanie jachtu)
4. Opłaty związane ze śluzowaniem jachtu.
5. Paliwo do silników jachtowych i gaz do kuchenki.
6. Ubezpieczenie uczestników rejsu od następstw nieszczęśliwych wypadków ( NNW).
7. Ubezpieczenie zgodne z Ustawą o Usługach Turystycznych.

Rezerwacja miejsca na rejsie .

Zaliczka wynosi 500 zł. Zaliczkę należy wpłacić na konto organizatora i jest ona gwarancją rezerwacji miejsca na rejsie. Można indywidualnie negocjować dokonanie reszty płatności. Zgłoszenie pisemne lub rozmowa telefoniczna nie jest równoznaczna z rezerwacją, dopiero wpłata zaliczki gwarantuje rezerwację miejsca.

Rejsy prowadzimy po południowej części krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W zależności od warunków i pogody przewidujemy odwiedzić; jez. Roś + jez. Śniardwy + jez. Seksty + jez. Mikołajskie + jez. Bełdany. Portem macierzystym będzie Ośrodek Wczasowy SUS „RYBITWA” w Piszu nad jez. Roś. Rejs odbędzie się na jachtach typu Janmor 28 lub podobnej klasy. Są to duże, wygodne i bezpieczne jachty rejestrowane na 8 osób. Żeglujemy w 3 jachty co znacznie  zwiększa wzajemne bezpieczeństwo. Najczęściej na jednym jachcie jest 6 osób plus sternik, czyli na rejsie jest od 18 do 21 osób.

Od uczestników rejsu nie oczekujemy posiadania jakichkolwiek patentów, uprawnień, bądź umiejętności żeglarskich, ale jeśli Państwo posiadacie takie uprawnienia to będziecie mogli posiedzieć za sterem. Jacht prowadzić będzie uprawniony sternik/instruktor. Nie wymagamy umiejętności pływania wpław. Specjalizujemy się w organizowaniu rejsów dla osób pełnoletnich, a nawet w dojrzałym wieku. Organizujemy je dla osób indywidualnych, ale też dla firm, grup zorganizowanych oraz grup przyjacielskich. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w naszych rejsach wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. Ponieważ żeglarstwo jest sportem zespołowym i wymaga spędzania czasu na niewielkiej powierzchni jaką jest jacht to najbardziej pożądanymi cechami uczestnika rejsu jest DUŻE POCZUCIE HUMORU oraz umiejętność podporządkowania się poleceniom dowodzącego jachtem. PRZED PODJĘCIEM DECYZJI o zgłoszeniu na rejs prosimy obejrzeć galerię zdjęć, dzięki której lepiej poznacie Państwo realia naszych rejsów mazurskich. Polecamy również nasz Filmowy Zwiastun Rejsu. ;-)

 Zobacz nas na Facebooku           Filmowy Zwiastun Rejsu
OPIS REJSU              Terminy 2017              ZAPISZ SIĘ
KONTAKT ; Wykonawcą rejsów jest : Agencja Żeglarska  zeglujznami.pl 

Wojciech Jakubowski jachtowy sternik morski

Tel. 603-129-363

Mail ; zeglujznami_jakubowskiwojciech@wp.pl

 

Agencja Żeglarska zeglujznami.pl      

jest nazwą handlową której właścicielem jest ;

Przedsiębiorstwo Prywatne „Wojciech Jakubowski” Adres ; 95-200 Pabianice ul.Św.Rocha 5/4 Nip : 7311023917 tel : 603 129 363 e-mail : zeglujznami_jakubowskiwojciech@wp.pl